Uroda

Dermedik – idealne miejsce na wykonanie liposukcji kawitacyjnej w Krakowie

Liposukcja to zabieg, dzięki któremu możemy usunąć podskórną tkankę tłuszczową i wymodelować sylwetkę nawet jeżeli borykamy się z nadwagą. Liposukcja nie tylko pozwala na wydalenie tłuszczu z organizmu, ale zmniejsza obwód partii ciała poddanych zabiegowi, a dodatkowo wpływa na uelastycznienie skóry. Najskuteczniejszą metodą walki z nadwagą, jest oczywiście dieta i odpowiednia aktywność fizyczna, jednak nie zawsze udaje się za pomocą tych metod osiągnąć zadowalające efekty i zajmują dużo czasu. Liposukcja przyspiesza drogę do celu, pozwala zredukować masę ciała i uzyskać zadowalający efekt wizualny bez efektu jo-jo.

Liposukcja Kawitacyjna i inne zabiegi w klinice Dermedik

Dermedik to Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, w której możemy wykonać wiele zabiegów wyszczuplających, a jednym z nich jest liposukcja kawitacyjna. Kraków to miasto, które oferuje wiele możliwości upiększania ciała, jednak warto wybierać gabinety i kliniki, w których zostaniemy obsłużeni kompleksowo, a zakres świadczonych usług pomoże dobrać odpowiednią dla nas metodę zabiegową. W Dermedik możemy liczyć między innymi na takie zabiegi jak:

  • liposukcja wodna Body-Jet®,
  • redukcja tkanki tłuszczowej ONDA,
  • zabiegi wyszczuplające Icoone,
  • liposukcja ultradźwiękowa Accent Ultra V Alma,
  • liposukcja Vaser Lipo,
  • redukcja tkanki tłuszczowej I-Lipo

Oczywiście zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej wykonywanych w Klinice jest o wiele więcej.

Liposukcja kawitacyjna Kraków – jak wygląda zabieg?

Liposukcja kawitacyjna to zabieg, który do rozbicia tkanki tłuszczowej wykorzystuje ultradźwięki docierające do tkanki tłuszczowej w najgłębszych partiach podskórnych. Przykładem może być tutaj Liposukcja ultradźwiękowa Accent Alma Lasers, która komórki tłuszczowe przekształca w płyn. Rozbity tłuszcz może więc zostać wydalony z organizmu poprzez układ limfatyczny, naczyniowy i przez gruczoły potowe. Zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji, nie uszkadza także nerwów i naczyń krwionośnych. Ważne aby przed zabieg, a także po jego wykonaniu przyjmować dużo płynów, które pozwolą odpowiednio skutecznie przeprowadzić liposukcję, a następnie pozbyć się z organizmu rozbitych tkanek tłuszczowych.

Innym rodzajem liposukcji jest liposukcja wodna Body Jet. Do rozbicia tkanki tłuszczowej w wybranej partii ciała używa się strumienia wody, który oddziel tłuszcz od pozostałych tkanek i skóry. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, jest jednym z najszybszych pod kątem osiągania efektów.

Jaki zabieg liposukcji wybrać?

Warto zacząć od tego, że pacjent nie powinien sam decydować o rodzaju zabiegu liposukcji czy innej formy modelowania sylwetki i usuwania z organizmu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Przed podjęciem decyzji, należy koniecznie umówić się na wizytę konsultacyjną, na której specjalista będzie mógł przeprowadzić analizę wybranych partii ciała i podjąć decyzję i najbardziej skutecznej i możliwej do przeprowadzenia kuracji. Trzeba też pamiętać, że zabieg liposukcji obarczony jest przeciwwskazaniami i np. kobiety w ciąży czy cukrzycy nie będą mogli z niego skorzystać. Dlatego warto o swoich dolegliwościach i schorzeniach poinformować lekarza, podczas wizyty kwialifikującej do zabiegu.

Drewniane żaluzje – coś więcej niż tylko komfort

Previous article

Nurty we współczesnej psychoterapii

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply