Dieta i sylwetka

Zdrowa i zbilansowana dieta po walce z nadwagą i otyłością

Zapewne wiele razy spotkałeś się z opinią, informacją, że pomimo udanej próby walki z nadliczbowymi kilogramami, osoby stosujące określony rodzaj diety ponownie przybrały na wadzę i albo wróciły do wagi sprzed diety, albo osiągnęły jeszcze większą ilość kilogramów niż w momencie, kiedy zaczęły się odchudzać. Efekt jo-jo, czyli systematyczny chudnięcie i jednocześnie systematyczne przybieranie na wadzę to sytuacja, której zapewne doświadczyło wiele osób próbujących walczyć z nadwagą.

Efekt jo-jo, czyli znowu mi się nie udało

Dzieje się tak w skutek nieprzemyślanych zachować żywieniowych. Jeżeli walczymy z otyłością i przybieramy na wadze, to zazwyczaj jest to wina błędnie skonstruowanej diety, czyli nic czego byśmy nie znali sprzed okresu jej stosowania. To trochę jak z deszczu pod rynnę, ponieważ najczęściej zamieniamy obżarstwo na głodówkę i ani jedno ani drugie nie wpływa korzystnie na naszą sylwetkę, a tylko oddala nas od upragnionego celu.

Zbilansowana dieta na zawsze

Kluczem do osiągnięcia oczekiwanej wagi jest zbilansowana dieta, w której spożywamy wszystko: tłuszcze, cukry, węglowodany, białko, ale w odpowiedniej ilości zaspakajającej zapotrzebowanie naszego organizmu i stopniowo je zmniejszamy. Jeżeli dzisiaj zaczynasz zmianę i dziennie spożywasz około 4000 tysięcy kalorii, to z każdym dniem, tygodniem czy miesiącem ilość kalorii powinna być mniejsza, aż w końcu zaczniesz wyglądać tak jak tego chcesz. Jeżeli Twoja upragniona waga zatrzyma się na spożywanych 2000 tysiącach kalorii dziennie, to tak powinno to już wyglądać przez cały czas. Jeżeli po osiągnięciu szczupłej sylwetki ponownie zaczniesz przyjmować większą ilość kalorii, nie masz szans na utrzymanie wagi, o którą walczyłaś tyle czasu. Catering dietetyczny Lublin wspomaga każdego, kto podejmuje próbę zrzucenia nadwagi, dostarczając posiłki w dokładnie takiej wartości kalorycznej jakiej potrzebuje organizm.

Smaczne i zdrowe dania dla szczupłej sylwetki

Jeżeli wypróbowałeś już wielu metod odchudzania, ale żadna z nich nie przyniosła oczekiwanego efektu, koniecznie wypróbuj catering Lublin, który nie tylko pomoże Ci w walce ze zbędnymi kilogramami, ale ustabilizuje Twoją codzienną dietę i skutecznie wprowadzi do Twojego stylu życia zdrowe nawyki żywieniowe. Catering Fitapetit – Lublin, to gotowe dania na cały dzień, dostarczane prosto pod Twoje drzwi. Dzięki temu nie musisz liczyć kalorii, spędzać całego dnia w kuchni przygotowując posiłki, a Twoja sylwetka, przybiera i utrzymuje kształty o jakich marzyłeś.

Big bud- wprowadzenie do doskonałej odmiany

Previous article

Dlaczego mamy zakwasy? Przyczyny potreningowych dolegliwości

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply