Big Bud
Poradnik

Big bud- wprowadzenie do doskonałej odmiany

Zapewne nie każdy zdaje sobie sprawę z tego co to tak właściwie jest Big Bud. Najprościej ujmując jest to odmiana marihuany dominująca w geny indica, która była zwyciężczynią Cannabis Cub w 1989 roku. Ten właśnie szczep został nazwany z uwagi na ogromne rozmiary kwiatów oraz ich ogromne plony, które dają. Big Bud zawiera także wysoki poziom THC w zakresie mieszczącym się w 23-26 %. Początkowo Big Bud był skrzyżowaniem dwóch popularnych odmian, jakimi są Afghani oraz Skunk, a aby uzyskać różne efekty i moce krzyżowano go także z innymi szczepami. Na pewno część z Was zastanawia jak wygląda właśnie ta odmiana. Ma ona gęste, długie i oliwkowozielone topy z fioletowymi przebłyskami i opadającymi na tope pomarańczowymi włosami. Pokryte są cienką warstwą białych kryształowych trichomów, a także widoczną żywicą. Ci, którzy mieli już okazję przetestować tę odmianę uważają, że Big Bud daje uczucie lenistwa i senność, więc jest to idealne rozwiązanie na długie zimowe wieczory, bądź niekończące się letnie noce. Pomimo swoich właściwości uspokajających daje nam jeszcze więcej korzyści, a mianowicie poprawa nastroju, czy też uczucie euforii, które sprawdzi się w zapadnięciu w głęboki sen. Jeżeli cierpisz na bezsenność lub przewlekły ból (bóle stawów, zęba) Big Bud jest idealny dla Ciebie ze względu na swoje silne działanie.

Co warto wiedzieć o Big Bud?

O tej niezwykle starannie powstałej odmianie wiemy, że proces jej tworzenia przebiegał w sposób wyrafinowany. Pierwszy klon Big Bud został wytworzony z Afghanica wzbogaconej o geny Skunk- hybrydy o niewiarygodnie wysokiej żywności i rekordowo dużej wydajności. Produkcja żywicy jest tak obfita, że jest nawet widoczna na wewnętrznych powierzchniach kwiatowych liści. Co wpływa na tak obfite plony? Głównym powodem jest produkcja spuchniętych dużych topów. Na małych i dużych roślinach, topy są ogromne, zawierające dużo żywicy. Jeżeli zastanawiasz się jak uprawiać takiego rodzaju nasiona warto jest poznać pojęcie growboxa, w którym właśnie można hodować takie rośliny. Zapewnia on dobre i odpowiednie warunki, które pozwalają Twoim roślinom rosnąć w spokoju i zaspokoić wszystkie niezbędne do porostu potrzeby. Big Bud jest najbardziej znany ze swoich ogromnych szczytów i szybkiego okresu kwitnienia, który zajmuje mu zaledwie do 7 tygodni. Pomimo tak doskonałych właściwości roślina ta jest drobiazgowa i nie wymaga większej uwagi. Łatwość uprawy jest powodem, dla którego nadaje się dla początkujących grower’ów. Rośnie dobrze w pomieszczeniu, ale idealnie nadaje klimat środkowoeuropejski.

Informacje, na które warto jest zwrócić swoja uwagę

Typ Big Bud należy do feminizowanych, a jego przeznaczenie to indoor oraz outdoor. Genetyką jest Big Bud x sekretna hybryda, a jego genotyp to Dominacja Indica, która daje efekt mocny i mózgowy. Jeżeli mowa o doznaniach smakowych, jego smak jest owocowy co jeszcze bardziej podwyższa jego atrakcyjność. Zawiera wysokie THC, a jego CBD jest niskie. Daje on zadowalające nawet tych najbardziej wymagających doznania, których nie zapomni się na długo. Jego wygląd i rozmiary wpasują się korzystnie w wymagania tych, którzy oczekują także wizualnych aspektów. Big Bud według opinii użytkowników to totalny strzał w dziesiątkę, odnalezienie czegoś, czego szukało się przez długi okres, czy nawet spełnienie oczekiwań tych, których oczekiwania są niemal nierealne do spełnienia. Dowodem na to są liczne opinie, które w 99% są pozytywne i pochwalają wszystkie aspekty Big Bud. Tak silna i liczna rekomendacja ukazuje, że jeżeli właśnie zastanawiasz się nad zakupem, powinieneś przestać to robić i sięgnąć po swój własny Big Bud, aby przekonać się samemu. Jak wiemy każdy ma swój unikalny gust, a we wszystkie gusta nie da się trafić, lecz nic Big Bud to potrafi! Przestań być niedowiarkiem, sięgnij po swój własny egzemplarz i dołącz do grona zachwyconych i spełnionych użytkowników. Nie ma opcji negatywnej reakcji, nie ma miejsca na brak spełnionych oczekiwań, jest miejsce na Big Bud.

Siła aloesu o wyśmienitym smaku!

Previous article

Zdrowa i zbilansowana dieta po walce z nadwagą i otyłością

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply