Uroda

Depilacja laserowa w Gdańsku – niezawodna metoda na pozbycie się owłosienia

Depilacja laserowa w Gdańsku – czy warto? Laser jako niezawodna metoda na pozbycie się owłosienia.

Depilacja laserowa to doskonała propozycja dla osób, które szybko chcą się pozbyć niechcianego owłosienia na ciele. W tym wypadku – omawiamy przypadek depilacji laserowej w Gdańsku – chętnie stosowany jest laser Vectus, który ma liczne zalety – postaramy się je przytoczyć w niniejszym artykule.

Zapraszamy do przeczytania artykułu, który daje cenne informacje o tej metodzie laserowej depilacji. Czym jest laser tego typu? Jakie efekty można uzyskać? O czym powinniśmy wiedzieć?

Laser Vectus

Depilacja laserowa jest szansą na sprawne usunięcie włosów z wielu partii ciała. Jak działa to urządzenie? Laser posiada najnowocześniejszą technologię chłodzenia skóry, inteligentny czytnik poziomu melaniny i jest bardzo szybki.

W czasie rzeczywistym można zbadać poziom melaniny w skórze. Laser Vectus pozwala na uzyskanie dużej skuteczności. Kosmetolog przykłada specjalną głowicę do miejsca depilacji, uruchamia wiązkę lasera i w taki sposób usuwa niechciane owłosienie. Kto może skorzystać z takiego rozwiązania? Praktycznie każda dorosła osoba, która pragnie na długi czas zapomnieć o depilacji woskiem lub maszynką do golenia. Domowe sposoby bywają zawodne i mogą wpływać na podrażnienia skórne.

Zobacz, jak wygląda laserowa depilacja nóg Gdańsk:

Czy podczas zabiegu odczuwamy ból?

Najnowsze urządzenia sprawiają, że laserowa depilacja nóg, pleców czy innych części ciała prawie nie jest bolesna. Sprzęty redukują uczucie dyskomfortu odbiorcy praktycznie do zera. Wiąże się to z zastosowaniem innowacyjnych technologii i specjalnej głowicy chłodzącej. Oczywiście wiele zależy też od progu bólu danej osoby, jednak dyskomfort odczuwany podczas zabiegu jest raczej minimalny.

Laserowa depilacja – przeciwwskazania do zabiegu

Jeśli chodzi o przeciwwskazania do podjęcia depilacji laserowej, są one zazwyczaj następujące:

Przedstawiona poniżej lista przeciwwskazań ma na celu zapewnienie najwyższego bezpieczeństwa zabiegu, ale również uzyskanie jak najlepszych efektów depilacji laserowej:

 • ciąża,
 • aktywna opryszczka,
 • nowotwory,
 • kremy z retinolem, świeża opalenizna, leki z retinoidami,
 • skłonność do przebarwień,
 • zioła i leki,
 • łuszczyca, cukrzyca, epilepsja, keloidy, bielactwo,
 • kuracja antybiotykowa,
 • świeże zabiegi chirurgiczne,
 • przerwana ciągłość naskórka,
 • rozrusznik serca,
 • włosy wydepilowane pęsetą, depilatorem, czy też woskiem itp.

Wszelkie przeciwwskazania warto omówić dokładnie ze specjalistą. To pozwoli nam sprawdzić, czy możemy bez problemu skorzystać z laserowej depilacji w Gdańsku.

Efekty laserowej depilacji Vectus

Laserowa depilacja daje ciekawe efekty, które spełnią nasze oczekiwania. To trwała metoda usunięcia owłosienia. Pamiętajmy o tym, że to długotrwały proces. Podczas zabiegu wiązka lasera oddziałuje na włosy w fazie wzrostu. W celu osiągnięcia pożądanych efektów, trzeba wykonać całą serię zabiegów. Po roku lub dwóch może się okazać, że na ciele zauważymy słabe włoski. Na szczęście zwalczy je wizyta przypominająca. Wykonywanie systematycznych zabiegów daje pewność tego, że efekty zostaną z nami na zawsze. Doskonałe efekty zauważymy po kilku zabiegach.

Jak przygotować się do depilacji laserem Vectus?

Niezwykle ważne jest to, że depilacja laserowa wymaga odpowiedniego przygotowania. Przed samym zabiegiem, skóra musi być czysta. Dzień przed konieczne jest zgolenie włosów na depilowanej partii ciała. Nie powinniśmy też stosować żadnych leków przeciwzapalnych, czy też przeciwbólowych na dzień przed zabiegiem. Miesiąc przed zaplanowaną depilacją nie można opalać skóry.

Laser Gdańsk – gdzie wykonać?

Gdzie wykonamy depilację laserową Vectus? Najważniejsze jest to, aby postawić na renomowane i specjalistyczne usługi, które są oferowane przez specjalistów. Najlepszym wyborem jest placówka, która cieszy się pozytywnymi opiniami i zapewnia kompleksowe podejście do naszych potrzeb. To daje nam pewność sprawnego wykonania zabiegu pod okiem profesjonalisty.

Sprawdź depilacja laserowa Gdańsk w Clinica Cosmetologica.

Podsumowanie

Podsumowując warto zauważyć, że laser w Gdańskudaje liczne korzyści. Mogą z niego skorzystać kobiety i mężczyźni, na wielu partiach ciała. Depilacji poddawane są pachy, nogi, okolice bikini, czy nawet twarz.

Krem na trądzik różowaty, czy działa?

Previous article

Gdzie można kupić hurtowe ilości rzeczy Tommy Hilfiger?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply