Poradnik

Co warto wiedzieć o zakładach bukmacherskich?

Wiele osób zajmuje się obstawianiem zakładów sportowych. Wybierając konkretnego bukmachera należy dowiedzieć się przede wszystkim, czy działa on w pełni legalnie. Musi on posiadać zezwolenie na oferowanie gier hazardowych w Polsce od Ministra Finansów oraz przestrzegać prawa obowiązującego na terenie kraju.

Jak rozpocząć przygodę z zakładami bukmacherskimi?

Zainteresowanie zakładami bukmacherskimi rośnie z roku na rok. Najpopularniejszą formą gry jest obstawianie zakładów online, choć wciąż dostępne są też stacjonarne lokale, czyli punkty bukmacherskie. Gra przez Internet jest jednak łatwiejsza, bardziej nowoczesna i dynamiczna. Chcąc rozpocząć przygodę z obstawianiem należy zapoznać się z kilkoma twardymi regułami. U legalnego bukmachera mogą przede wszystkim grać jedynie pełnoletni użytkownicy. Wszelkie próby oszustw zostają wyłapywane, dlatego podczas rejestracji konta w serwisie internetowym nie warto podawać fałszywych danych. Konto da się zweryfikować poprzez skany lub zdjęcia ważnego dokumentu tożsamości. By wypłata środków była możliwa, należy posiadać aktualne i aktywne konto bankowe. Osoby spełniające warunki rejestracji mogą przystąpić do wyboru legalnie działającego bukmachera, przykładem może być tutaj Betclic, a pełną listę można zweryfikować na stronie Ministerstwa Finansów. Warto zwrócić uwagę na to, jakie bonusy powitalne oferuje dany bukmacher. Mogą one obejmować m.in. darmowe zakłady oraz udogodnienia dostępne u poszczególnych operatorów, w tym transmisje wydarzeń na żywo czy sporty wirtualne. Ciekawe oferty przygotowują też nowi bukmacherzy, którzy chcą przyciągnąć do siebie klientów.

O czym pamiętać przed rozpoczęciem gry?

Podstawową zasadą jest pamiętanie o tym, by kierować się rozumem i rozsądkiem, a nie podejmować decyzje pod wpływem emocji i adrenaliny. W przeciwnym razie można szybko narazić się na bankructwo. Bezwzględnie nie wolno też zapominać o zasadzie korzystania z usług wyłącznie legalnych bukmacherów. Obstawiać trzeba odpowiedzialnie, szczególnie na początku przygody. Przed wysłaniem kuponu każdorazowo powinno się sprawdzić, czy wybrana stawka jest zgodna z wolą użytkownika. Bukmachera nie wolno oszukiwać, lecz warto jednocześnie śledzić jego ruchy, by wyłapać ewentualne pomyłki.

Nurty we współczesnej psychoterapii

Previous article

3500 zł cashbacku w ramach Tygodnia bez ryzyka od Superbet, plus dodatkowe bonusy

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply