Poradnik

3500 zł cashbacku w ramach Tygodnia bez ryzyka od Superbet, plus dodatkowe bonusy

Superbet to jedna z popularniejszych firm bukmacherskich, której korzenie sięgają Rumunii. Założona w 2008 roku przez Sachę Dragic, Superbet szybko zdobyła uznanie wśród miłośników zakładów sportowych na swoim rodzimym rynku, a następnie rozszerzyła swoją działalność na inne kraje europejskie, w tym Polskę. Superbet oferuje szeroki wachlarz zakładów sportowych na różne dyscypliny, takie jak piłka nożna, koszykówka, tenis, żużel czy sporty zimowe. Oprócz zakładów przedmeczowych, Superbet umożliwia swoim klientom obstawianie na żywo, czyli stawianie zakładów podczas trwania meczu z dynamicznymi kursami. Firma prowadzi również serwis z kasynem online, gdzie gracze mogą spróbować swoich sił w grach takich jak automaty, ruletka, blackjack czy poker. Superbet szczyci się szybkimi wypłatami, różnorodnymi opcjami płatności oraz profesjonalną obsługą klienta. W ramach promocji, Superbet oferuje nowym użytkownikom atrakcyjne bonusy powitalne, takie jak zakłady bez ryzyka czy bonusy od pierwszej wpłaty. Dla stałych klientów firma przygotowuje również promocje sezonowe i konkursy z nagrodami.

Superbet: zakład bez ryzyka i nawet 3500 zł na dodatkowe rozgrywki bukmacherskie

Promocji dla świeżo upieczonych typerów w ofercie bukmacherów nie brakuje, ale zdecydowanie w ostatnich dniach króluje ten od Superbet. Zakład bez ryzyka jest popularnym bonusem, ale jego kwoty raczej nie sięgają tysięcy. Superbet zdecydowanie wie jak zachęcić do rozgrywki i w ramach promocji Tydzień bez ryzyka oferuje graczom cashback do 3500 zł. Aby uzyskać taki bonus należy zarejestrować konto na stronie bukmachera z podaniem kodu MECZYKI, a następnie dokonać wpłaty depozytu na minimum 20 zł i przystąpić do promocji Bonus od pierwszego depozytu. Warto zwrócić tutaj uwagę na fakt, że Bonus od pierwszego depozytu, a Tydzień bez ryzyka to dwie różne promocje, które się ze sobą łączą, a żeby spełnić wszystkie warunki i nie przegapić żadnej dodatkowej nagrody, zachęcamy do przeczytania regulaminu promocji na stronie Superbet.

Jak obliczana jest kwota zwrotu w promocji Tydzień bez ryzyka?

Zasady wypłaty depozytu przez bukmachera są jasne i zostały dokładnie opisane w regulaminie promocji. W momencie przystąpienia do oferty powitalnej, gracz ma 7 dni na obstawianie rozgrywek. Po upływie tego terminu bukmacher od kwoty depozytu odejmuje sumę wygranych, podatek od gier oraz wykorzystane podczas obstawiania inne bonusy. Depozyt pomniejszony o wskazane powyżej kwoty, jest depozytem bonusowym, przelewanym na konto typera w firmie bukmacherskiej. Środki z bonusu muszą zostać obrócone dwa razy przed ich wypłatą. Warto też pamiętać, że nawet jeżeli kwota obliczonego bonusu wyniesie więcej niż 3500 zł, to na konto gracza wpływa wyłącznie 3500 zł.

Co warto wiedzieć o zakładach bukmacherskich?

Previous article

Okno żywieniowe – zasady

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply